Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вівторок, 24.01.2017, 09:01
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: bambuchia 
Форум » Шкільний форум » Ваші захоплення » Яке місце посідає у вашому житті книга?
Яке місце посідає у вашому житті книга?
СвітланаДата: Неділя, 01.02.2009, 14:19 | Сообщение # 1
Лейтенант
Статус:
Чи любите ви читати? Якщо так, то яких письменників?

Лещинська_АнютаДата: Вівторок, 24.09.2013, 21:37 | Сообщение # 16
Рядовий
Статус:
Я теж люблю читати, бо читаючи людина розвивається. Я дуже люблю автора Артура Конан Дойл, поважаю вибір того хто теж так думає

Люблю всіх.

RostikДата: Субота, 05.10.2013, 13:36 | Сообщение # 17
Рядовий
Статус:
Я читати не люблю, але коли прочитав "Кайдашеву сімю" так сміявся, що прочитав, ще й "Червоне та чорне".

Сладков

Kurulchyk_SashaДата: Четвер, 31.10.2013, 12:56 | Сообщение # 18
Лейтенант
Статус:
Книга це супер дивлячись яка

outatimeДата: Неділя, 22.02.2015, 16:25 | Сообщение # 19
Рядовий
Статус:
Читаю тільки щось цікаве.

Max

380934959018Дата: Понеділок, 23.02.2015, 14:33 | Сообщение # 20
Рядовий
Статус:
я не люблю чітати)

Додано (23.02.2015, 13:33)
---------------------------------------------
але я можу чітати світових письменників

valik19990524

ADMINДата: Понеділок, 23.02.2015, 21:07 | Сообщение # 21
Генералісімус
Статус:
Валентин читати потрібно, це розвиток людини, її світогляду, просто повір!

DominicaДата: Вівторок, 24.02.2015, 17:44 | Сообщение # 22
Рядовий
Статус:
Коло моїх читацьких інтересів досить широке, але найщиріший відгук у моїй душі мають твори українських письменників. Вразив мене роман Панаса Мирного та Івана Білика «Хіба ревуть воли, як ясла повні?», який змусив замислитися над долею людини і тим, що її визначає: соціальні умови або генна спадковість? Чи людина сама формує свій характер і творить власну долю? Досить неоднозначний образ змальовано авторами: Чіпка, який із невтомою шукача правди перетворився на страшного злочинця. Після довгих міркувань я дійшов висновку, що думки і вчинки Чіпки можна зрозуміти та пояснити, але не можна виправдати, тому що жодна людина не має права здійснювати таким чином «самосуд». Кожен повинен сам відповідати за свої вчинки і будувати своє життя, і тоді не потрібно буде шукати собі виправдовування. Також захопила мене повість О. Кобилянської «Земля». Прочитавши її, стає зрозуміло, що кожною людиною володіє якесь почуття. У когось домінує жадоба до грошей, у когось — кохання, у когось — жорстокість. Для селянина XIX століття — той час, який змальовує Ольга Кобилянська у повісті — головним у житті є земля. Все його існування — гірка і тяжка праця, яка забирала силу, молодість, здоров'я, навіть саме життя. Земля, в уяві селянина, була живою істотою, в якій — все його життя. Страшно стає, коли розумієш, що так жили твої пращури...
Однією з улюблених моїх письменниць є Леся Українка. Причому вражає не тільки
багата спадщина письменниці, а і її життя. Письменниця прожила коротке — 42 роки — життя, та встигла зробити багато, її талант розкрився в усіх різновидах літературної праці — поезії, драматургії, прозі, літературній критиці, фольклористиці, перекладах. Одночасно Леся Українка була громадським діячем, свою працю пов'язувала з визвольним рухом. Приваблює і сама постать поетеси як людська особистість. Це була людина виняткової чесності і принциповості, правдивості й душевної краси. Та найбільше вражає феномен людської стійкості: людина, яка довго і важко хворіла, була прикута хворобою до ліжка, не здалася, а створювала такі шедеври, як «Лісова пісня», які прожили набагато довше, ніж сама письменниця, та продовжують вражати її нащадків. І це не дивно: свій цвіт душі вилила Леся Українка у «Лісовій пісні». Основний конфлікт драми підпорядковано змаганню за щасливе життя, за високе в людині, яка б могла «своїм життям до себе дорівнятись». Добро і зло, вірність і зрада, поетичне покликання і тупа буденщина зіткнулись у цій драмі, яка закликає зберегти в серці «те, що не вмирає». «Лісова пісня» закінчується переможним співом кохання, усміхом щастя серед зими. Прощальний монолог Мавки пройнято життєствердною думкою про вічність буття, невмирущу силу і спадкоємність духовних цінностей, красу і велич людини.
І це прекрасно, що існують письменники, які своїми чудовими творами змушують людину замислюватись про життя та своє місце у ньому, дарують поживу для розуму та насолоду для душі.

outatimeДата: Вівторок, 24.02.2015, 23:20 | Сообщение # 23
Рядовий
Статус:
У мене є колекція енциклопедій. А ще я люблю фантастику.

Max

akulaДата: Середа, 25.02.2015, 08:13 | Сообщение # 24
Рядовий
Статус:
дивлячись яка

LizaДата: Понеділок, 20.04.2015, 14:10 | Сообщение # 25
Генерал-майор
Статус:
я люблю читати більше всбого я читаю романи. там є дуже інтересні моменти.

ROXДата: Понеділок, 04.05.2015, 23:11 | Сообщение # 26
Рядовий
Статус:
книги не дуже люблю читати

Додано (04.05.2015, 22:11)
---------------------------------------------
книги не дуже люблю читати

МиросяДата: Середа, 04.05.2016, 07:39 | Сообщение # 27
Рядовий
Статус:
Люблю читати книги, адже вони цікаві та неповторні. Вони захоплюють не менше ніж фільми, так, фільми цікаві, й книги теж, але мені важко вибрати що краще. Я прочитала не одну книгу, але й фільмів продивилася дуже багато. Я люблю читати і люблю дивитись фільми.

Форум » Шкільний форум » Ваші захоплення » Яке місце посідає у вашому житті книга?
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017Сайт створено у системі uCoz