Литвинівська ЗОШ Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Київська обл.
Вишгородський р-н.
вул. Червона Слобода 85А
Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
тел. 39-1-82
Ел. пошта:
Наш девіз: Навчатися – це означає йти до успіху!
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: bambuchia 
Форум » Шкільний форум » Ваші захоплення » Яке місце посідає у вашому житті книга?
Яке місце посідає у вашому житті книга?
СвітланаДата: Неділя, 01.02.2009, 15:19 | Сообщение # 1
Лейтенант
Група: Модератори

Модератор За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
Чи любите ви читати? Якщо так, то яких письменників?

СообщениеЧи любите ви читати? Якщо так, то яких письменників?

Автор - Світлана
Дата добавления - 01.02.2009 в 15:19
Лещинська_АнютаДата: Вівторок, 24.09.2013, 22:37 | Сообщение # 16
Рядовий

Модератор
Я теж люблю читати, бо читаючи людина розвивається. Я дуже люблю автора Артура Конан Дойл, поважаю вибір того хто теж так думає

Люблю всіх.

СообщениеЯ теж люблю читати, бо читаючи людина розвивається. Я дуже люблю автора Артура Конан Дойл, поважаю вибір того хто теж так думає

Автор - Лещинська_Анюта
Дата добавления - 24.09.2013 в 22:37
RostikДата: Субота, 05.10.2013, 14:36 | Сообщение # 17
Рядовий
Група: Учні

За чудове відвідування форуму
Я читати не люблю, але коли прочитав "Кайдашеву сімю" так сміявся, що прочитав, ще й "Червоне та чорне".

Сладков

СообщениеЯ читати не люблю, але коли прочитав "Кайдашеву сімю" так сміявся, що прочитав, ще й "Червоне та чорне".

Автор - Rostik
Дата добавления - 05.10.2013 в 14:36
Kurulchyk_SashaДата: Четвер, 31.10.2013, 13:56 | Сообщение # 18
Лейтенант

Модератор За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
Книга це супер дивлячись яка

СообщениеКнига це супер дивлячись яка

Автор - Kurulchyk_Sasha
Дата добавления - 31.10.2013 в 13:56
outatimeДата: Неділя, 22.02.2015, 17:25 | Сообщение # 19
Рядовий

Читаю тільки щось цікаве.

Max

СообщениеЧитаю тільки щось цікаве.

Автор - outatime
Дата добавления - 22.02.2015 в 17:25
380934959018Дата: Понеділок, 23.02.2015, 15:33 | Сообщение # 20
Рядовий

я не люблю чітати)

Додано (23.02.2015, 13:33)
---------------------------------------------
але я можу чітати світових письменників

valik19990524

Сообщениея не люблю чітати)

Додано (23.02.2015, 13:33)
але я можу чітати світових письменників

Автор - 380934959018
Дата добавления - 23.02.2015 в 15:33
ADMINДата: Понеділок, 23.02.2015, 22:07 | Сообщение # 21
Генералісімус
Група: Адміністратори

Бог сайта и форуму Бог форуму сотня повідомлень За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
Валентин читати потрібно, це розвиток людини, її світогляду, просто повір!

СообщениеВалентин читати потрібно, це розвиток людини, її світогляду, просто повір!

Автор - ADMIN
Дата добавления - 23.02.2015 в 22:07
DominicaДата: Вівторок, 24.02.2015, 18:44 | Сообщение # 22
Рядовий

Коло моїх читацьких інтересів досить широке, але найщиріший відгук у моїй душі мають твори українських письменників. Вразив мене роман Панаса Мирного та Івана Білика «Хіба ревуть воли, як ясла повні?», який змусив замислитися над долею людини і тим, що її визначає: соціальні умови або генна спадковість? Чи людина сама формує свій характер і творить власну долю? Досить неоднозначний образ змальовано авторами: Чіпка, який із невтомою шукача правди перетворився на страшного злочинця. Після довгих міркувань я дійшов висновку, що думки і вчинки Чіпки можна зрозуміти та пояснити, але не можна виправдати, тому що жодна людина не має права здійснювати таким чином «самосуд». Кожен повинен сам відповідати за свої вчинки і будувати своє життя, і тоді не потрібно буде шукати собі виправдовування. Також захопила мене повість О. Кобилянської «Земля». Прочитавши її, стає зрозуміло, що кожною людиною володіє якесь почуття. У когось домінує жадоба до грошей, у когось — кохання, у когось — жорстокість. Для селянина XIX століття — той час, який змальовує Ольга Кобилянська у повісті — головним у житті є земля. Все його існування — гірка і тяжка праця, яка забирала силу, молодість, здоров'я, навіть саме життя. Земля, в уяві селянина, була живою істотою, в якій — все його життя. Страшно стає, коли розумієш, що так жили твої пращури...
Однією з улюблених моїх письменниць є Леся Українка. Причому вражає не тільки
багата спадщина письменниці, а і її життя. Письменниця прожила коротке — 42 роки — життя, та встигла зробити багато, її талант розкрився в усіх різновидах літературної праці — поезії, драматургії, прозі, літературній критиці, фольклористиці, перекладах. Одночасно Леся Українка була громадським діячем, свою працю пов'язувала з визвольним рухом. Приваблює і сама постать поетеси як людська особистість. Це була людина виняткової чесності і принциповості, правдивості й душевної краси. Та найбільше вражає феномен людської стійкості: людина, яка довго і важко хворіла, була прикута хворобою до ліжка, не здалася, а створювала такі шедеври, як «Лісова пісня», які прожили набагато довше, ніж сама письменниця, та продовжують вражати її нащадків. І це не дивно: свій цвіт душі вилила Леся Українка у «Лісовій пісні». Основний конфлікт драми підпорядковано змаганню за щасливе життя, за високе в людині, яка б могла «своїм життям до себе дорівнятись». Добро і зло, вірність і зрада, поетичне покликання і тупа буденщина зіткнулись у цій драмі, яка закликає зберегти в серці «те, що не вмирає». «Лісова пісня» закінчується переможним співом кохання, усміхом щастя серед зими. Прощальний монолог Мавки пройнято життєствердною думкою про вічність буття, невмирущу силу і спадкоємність духовних цінностей, красу і велич людини.
І це прекрасно, що існують письменники, які своїми чудовими творами змушують людину замислюватись про життя та своє місце у ньому, дарують поживу для розуму та насолоду для душі.

СообщениеКоло моїх читацьких інтересів досить широке, але найщиріший відгук у моїй душі мають твори українських письменників. Вразив мене роман Панаса Мирного та Івана Білика «Хіба ревуть воли, як ясла повні?», який змусив замислитися над долею людини і тим, що її визначає: соціальні умови або генна спадковість? Чи людина сама формує свій характер і творить власну долю? Досить неоднозначний образ змальовано авторами: Чіпка, який із невтомою шукача правди перетворився на страшного злочинця. Після довгих міркувань я дійшов висновку, що думки і вчинки Чіпки можна зрозуміти та пояснити, але не можна виправдати, тому що жодна людина не має права здійснювати таким чином «самосуд». Кожен повинен сам відповідати за свої вчинки і будувати своє життя, і тоді не потрібно буде шукати собі виправдовування. Також захопила мене повість О. Кобилянської «Земля». Прочитавши її, стає зрозуміло, що кожною людиною володіє якесь почуття. У когось домінує жадоба до грошей, у когось — кохання, у когось — жорстокість. Для селянина XIX століття — той час, який змальовує Ольга Кобилянська у повісті — головним у житті є земля. Все його існування — гірка і тяжка праця, яка забирала силу, молодість, здоров'я, навіть саме життя. Земля, в уяві селянина, була живою істотою, в якій — все його життя. Страшно стає, коли розумієш, що так жили твої пращури...
Однією з улюблених моїх письменниць є Леся Українка. Причому вражає не тільки
багата спадщина письменниці, а і її життя. Письменниця прожила коротке — 42 роки — життя, та встигла зробити багато, її талант розкрився в усіх різновидах літературної праці — поезії, драматургії, прозі, літературній критиці, фольклористиці, перекладах. Одночасно Леся Українка була громадським діячем, свою працю пов'язувала з визвольним рухом. Приваблює і сама постать поетеси як людська особистість. Це була людина виняткової чесності і принциповості, правдивості й душевної краси. Та найбільше вражає феномен людської стійкості: людина, яка довго і важко хворіла, була прикута хворобою до ліжка, не здалася, а створювала такі шедеври, як «Лісова пісня», які прожили набагато довше, ніж сама письменниця, та продовжують вражати її нащадків. І це не дивно: свій цвіт душі вилила Леся Українка у «Лісовій пісні». Основний конфлікт драми підпорядковано змаганню за щасливе життя, за високе в людині, яка б могла «своїм життям до себе дорівнятись». Добро і зло, вірність і зрада, поетичне покликання і тупа буденщина зіткнулись у цій драмі, яка закликає зберегти в серці «те, що не вмирає». «Лісова пісня» закінчується переможним співом кохання, усміхом щастя серед зими. Прощальний монолог Мавки пройнято життєствердною думкою про вічність буття, невмирущу силу і спадкоємність духовних цінностей, красу і велич людини.
І це прекрасно, що існують письменники, які своїми чудовими творами змушують людину замислюватись про життя та своє місце у ньому, дарують поживу для розуму та насолоду для душі.

Автор - Dominica
Дата добавления - 24.02.2015 в 18:44
outatimeДата: Середа, 25.02.2015, 00:20 | Сообщение # 23
Рядовий

У мене є колекція енциклопедій. А ще я люблю фантастику.

Max

СообщениеУ мене є колекція енциклопедій. А ще я люблю фантастику.

Автор - outatime
Дата добавления - 25.02.2015 в 00:20
akulaДата: Середа, 25.02.2015, 09:13 | Сообщение # 24
Рядовий

дивлячись яка

Сообщениедивлячись яка

Автор - akula
Дата добавления - 25.02.2015 в 09:13
LizaДата: Понеділок, 20.04.2015, 15:10 | Сообщение # 25
Генерал-майор

я люблю читати більше всбого я читаю романи. там є дуже інтересні моменти.

Сообщениея люблю читати більше всбого я читаю романи. там є дуже інтересні моменти.

Автор - Liza
Дата добавления - 20.04.2015 в 15:10
ROXДата: Вівторок, 05.05.2015, 00:11 | Сообщение # 26
Рядовий

книги не дуже люблю читати

Додано (04.05.2015, 22:11)

Сообщениекниги не дуже люблю читати

Додано (04.05.2015, 22:11)

Автор - ROX
Дата добавления - 05.05.2015 в 00:11
МиросяДата: Середа, 04.05.2016, 08:39 | Сообщение # 27
Рядовий

Люблю читати книги, адже вони цікаві та неповторні. Вони захоплюють не менше ніж фільми, так, фільми цікаві, й книги теж, але мені важко вибрати що краще. Я прочитала не одну книгу, але й фільмів продивилася дуже багато. Я люблю читати і люблю дивитись фільми.

СообщениеЛюблю читати книги, адже вони цікаві та неповторні. Вони захоплюють не менше ніж фільми, так, фільми цікаві, й книги теж, але мені важко вибрати що краще. Я прочитала не одну книгу, але й фільмів продивилася дуже багато. Я люблю читати і люблю дивитись фільми.

Автор - Мирося
Дата добавления - 04.05.2016 в 08:39
Форум » Шкільний форум » Ваші захоплення » Яке місце посідає у вашому житті книга?
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:
Сьогодні форум відвідали:
Загрузка...