Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Неділя, 11.12.2016, 11:55
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 212»
Форум » Шкільний форум » Зовнішнє незалежне оцінювання » ЗНО-2010
ЗНО-2010
ADMINДата: Неділя, 18.10.2009, 18:39 | Сообщение # 1
Генералісімус
Статус:
Основні засади ЗНО 2010

визначені наказом Міністерства освіти і науки України від 26 червня 2009 р. № 570 «Про зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступити до вищих навчальних закладів України в 2010 році»:

- Перелік предметів:

- обов’язкові – українська мова та література, історія України або математика (на вибір учасника);

- за вибором – біологія, фізика, хімія, географія, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).

- Максимальна кількість тестувань – не більше п’яти.

- Укладання тестів українською мовою (за винятком тестів з іноземних мов). Учасники тестування, які навчалися у школах з викладанням мовами національних меншин, під час тестування будуть забезпечені словниками з перекладами основних термінів.

- Зарахування результатів ЗНО лише як вступних випробувань до вищих навчальних закладів.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 4 вересня 2009р. № 824 «Про терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2010 році» визначено термін реєстрації осіб, які бажають узяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні 2010 року, та дати проведення тестувань.

- Термін реєстрації:

- з 15 грудня 2009 року до 2 квітня 2010 року.

kazkaДата: Понеділок, 19.10.2009, 17:42 | Сообщение # 2
Рядовий
Статус:
Доброго дня! В мене виникло запитання щодо перевірки ЗНО(маттематика), до цього року 1-2 частину перевіряли компютери, а 3 вчителі. Правда , що цього річ, третя частина перевірятиметься теж компютером?

ADMINДата: Понеділок, 19.10.2009, 19:30 | Сообщение # 3
Генералісімус
Статус:
Quote (kazka)
В мене виникло запитання щодо перевірки ЗНО(маттематика), до цього року 1-2 частину перевіряли компютери, а 3 вчителі. Правда , що цього річ, третя частина перевірятиметься теж компютером?

kazka, чесно кажучи я цих ньюансів не знаю, це все буде вирішуватись у якій формі перевіряти перед самим ЗНО! Трішки пізніше будуть більш точні дані

FlyДата: Понеділок, 19.10.2009, 19:51 | Сообщение # 4
Рядовий
Статус:
Доброго дня,в мене ще одне питання)
Наприклад,я хочу здавати на ЗНО -англійську,математику і українську...(в наказі написано ще й профільний).Це правда,що в англіському класі профільний предмет-історія україни,а не англійська(якої в нас кожен день по 2 уроки)?
Це мені потрібно здавати 4 предмети?ніяк не можу розібратися..

Сообщение отредактировал Fly - Понеділок, 19.10.2009, 19:56

ADMINДата: Понеділок, 19.10.2009, 19:59 | Сообщение # 5
Генералісімус
Статус:
Quote (Fly)
Доброго дня,в мене ще одне питання) Наприклад,я хочу здавати на ЗНО -англіську,математику і українську...а третій мій профільний.Це правда,що в англіському класі профільний предмет-історія україни,а не англіська? Це мені потрібно здавати 4 предмети?ніяк не можу розібратися..

Ви здаєте 2 обов'язкові предмети: 1. Укр. мова та література, а 2. Математика або історія України на вибір, а також профільний предмет, який визначається вузом в який ви будете поступати, якщо ви наприклад поступаєте на перекладача, то ви здаєте 2 обов'язкові предмети: 1. Укр. мова та література, а 2. Математика або історія України на вибір, а також третій предмет англійську!
Все залежить куди ви будете поступати, і ніяк ви не будете здавати 4 предмети, як ви вказали!

FlyДата: Вівторок, 20.10.2009, 10:12 | Сообщение # 6
Рядовий
Статус:
Дякую,дуже допомогли biggrin )О_о,я в шоці...вирішувала це питання з директором школи,сказали що є якийсь наказ ще з літа,ніби то профільний предмет залежить від школи)

NattaliДата: Четвер, 29.10.2009, 13:31 | Сообщение # 7
Рядовий
Статус:
Доброго дня! Я хочу поступати у декілька вузів на різні факультети. Наприклад в один треба здавати укр.мову і історію, а у інший вуз треба укр.мову і математику. Чи можу я здавати всі ці 3 предмети по ЗНО, щоб мати більше шансів поступити на різні фахи? Чи я здаю математику, і вона в іншому ВУЗі зарахується замість обов'язкової там історії? surprised

ADMINДата: П`ятниця, 30.10.2009, 19:33 | Сообщение # 8
Генералісімус
Статус:
Quote (Nattali)
Я хочу поступати у декілька вузів на різні факультети

В цьому році такого подавання як в минулому не буде. Визначитись наперед в який вуз маєте самі. А потім вибрати предмет.

Quote (Nattali)
Чи можу я здавати всі ці 3 предмети по ЗНО, щоб мати більше шансів поступити на різні фахи?

Ні не можете, вам або укр.м. та математика або укр.м. та історія України!

Quote (Nattali)
Чи я здаю математику, і вона в іншому ВУЗі зарахується замість обов'язкової там історії?

Ні так не буде, вам треба визначитись більш конкретніше на який напрямок ви будете поступати!

NattaliДата: Вівторок, 03.11.2009, 11:00 | Сообщение # 9
Рядовий
Статус:
Дякую за відповідь! Але буду ще шукати про це інформацію, бо я вважаю, що кожен має право обирати декілька варіантів де навчатись. У минулому році можна було подавати необмежену кількість копій у ВУЗи, а в цьому скільки? Вже є така інформація?

bambuchiaДата: Середа, 04.11.2009, 11:48 | Сообщение # 10
Baron
Статус:
на мою думку, цього року планують карщий варіант, бо в тому році я подавав, то це ЖАХ fool .Здуріти можна, коли стоїш годин 4-5 у черзі, а потім тобі об'являють, що в тебе з документом якась проблемка і не приймають їх.На день ВУЗ приймав по 3-4 тис. людей. бідні майбутні студенти, як я вам співчуваю lumped

mustyatsДата: Вівторок, 10.11.2009, 19:04 | Сообщение # 11
Рядовий
Статус:
добрий вечір) допоможіть мені будь ласка) я збираюся втупати до КНЛУ я повинна скласти тести з укр.мови,іноземну(англійську) та другий обов'язковий або математику або історію..... немає різниці що саме здати? я не можу зрозуміти,бо в мене наприклад в школі профіль математичний.... прошу допоможіть .... Дуже дякую

ADMINДата: Вівторок, 10.11.2009, 21:59 | Сообщение # 12
Генералісімус
Статус:
Quote (mustyats)
я збираюся втупати до КНЛУ я повинна скласти тести з укр.мови,іноземну(англійську) та другий обов'язковий або математику або історію..... немає різниці що саме здати?

mustyats, є різниця, дивлячись який напрям ви виберете в цьому вузі!
Розглянем 1. варіант - ви поступаєте на перекладача або вчителя англ.м. значить ви здаєте
1. укр.м та літ.
2. історія України
Це два з обовязкових, ну й профільний вам теж треба здавати і їм буде англ. мова

2. варіант ви поступаєте на мененжмент або щось схоже, то ви здаєте
1.укр.м та літ.
2.математика
Це два з обовязкових, ну й профільний вам теж треба здавати і їм буде теж англ. мова

moshaДата: Четвер, 12.11.2009, 02:25 | Сообщение # 13
Рядовий
Статус:
скажіть будь ласка, у якому документі підтверджений так званий вислів "Або історія, або математика"
тобто в якому саме сенсі це зазначено.
я ВПЕРШЕ читаю, що НЕ МОЖНА сдавати і те, і інше.
а якщо я хочу вступати на правознавство, але так само хочу спробувати себе і в математиці?
будьте ласкаві, поясніть, де це написано.

відомо, що можна сдавати 5 різних предметів. що буде, якщо я зарегеструюсь на математику і на історію? це що протизаконно? Оо

і ще одне питання. наприклад, для ВУЗУ потрібні тести мова, історія і (або англ, або географія).
якщо учень сдає і те, і інше (він же має на це право), то куди піде сертифікат на один з цих предметів? тобто куди піде ця оцінка? на атестат вона не впливає, але і для вступу не знадобилась, адже студент здасть якийсь тест краще і подасть сертифікат саме з ним.

зарання дякую.

ADMINДата: П`ятниця, 13.11.2009, 03:01 | Сообщение # 14
Генералісімус
Статус:
Ось правила реєстрації осіб в ЗНО 2010
Прикрепления: pravila.zip(95Kb)

ADMINДата: П`ятниця, 13.11.2009, 03:06 | Сообщение # 15
Генералісімус
Статус:
А також на сайті скачайте два накази щодо ЗНО 2010 і ознайомтеся!

http://www.testportal.gov.ua/index.php/text/doc/

Форум » Шкільний форум » Зовнішнє незалежне оцінювання » ЗНО-2010
Сторінка 1 з 212»
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016Сайт створено у системі uCoz