Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Неділя, 11.12.2016, 11:57
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Форум » Шкільний форум » Зовнішнє незалежне оцінювання » ЗНО-2010
ЗНО-2010
mordo4ka91Дата: Понеділок, 16.11.2009, 22:00 | Сообщение # 16
Рядовий
Статус:
Скажіть будь ласка, коли ВНЗ відкриють свої сайти для того, щоб можна було б дізнатися про профільний тест?...
І ще одне запитання чому при реєстрації потрібно вказувати ВНЗ, а може я захочу з результатами своїх тестів подати документи в декілька ВНЗ? Дякую.

ADMINДата: Четвер, 19.11.2009, 21:56 | Сообщение # 17
Генералісімус
Статус:
Quote (mordo4ka91)
Скажіть будь ласка, коли ВНЗ відкриють свої сайти для того, щоб можна було б дізнатися про профільний тест?.

на даний час такою інформацією не володію!

Quote (mordo4ka91)
чому при реєстрації потрібно вказувати ВНЗ, а може я захочу з результатами своїх тестів подати документи в декілька ВНЗ? Дякую.

Читайте уважно попередні пости: http://litvinovka.at.ua/forum/15-50-388-16-1258074085

http://litvinovka.at.ua/forum/15-50-389-16-1258074369

SWEET__GIRLДата: Середа, 02.12.2009, 16:36 | Сообщение # 18
Рядовий
Статус:
Таке питання:1. Якщо у мене в школі обов"язковий предмет математика,у зв"язку із профілем навчання,а у вуз мені необхідно здати ЗНО з історії.То ЗНО з математики мені потрібно писати чи ні?????? 2. Результати тестування виставлятимуть в атестат??????????

ADMINДата: П`ятниця, 04.12.2009, 21:15 | Сообщение # 19
Генералісімус
Статус:
Quote (SWEET__GIRL)
Якщо у мене в школі обов"язковий предмет математика,у зв"язку із профілем навчання,а у вуз мені необхідно здати ЗНО з історії.То ЗНО з математики мені потрібно писати чи ні??????

Якщо ви уважно читали попередні повідомлення то мали найти відповідь!

Школа нідочого! Якщо ви здаєте

Quote (SWEET__GIRL)
а у вуз мені необхідно здати ЗНО з історії.
, то математику ну аж ніяк не можете здавати, бо в документі про ЗНО чітко вказано або історія або математика

Quote (SWEET__GIRL)
Результати тестування виставлятимуть в атестат??????????

ні не виставлятимуться дані оцінки

ADMINДата: П`ятниця, 04.12.2009, 21:41 | Сообщение # 20
Генералісімус
Статус:
Про деякі аспекти проведення зовнішнього оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України

У 2010 p., на відміну від попередніх років, зовнішнє оцінювання з української мови та літератури, математики, історії України буде проводитися впродовж кількох сесій. Кожна сесія відбуватиметься в інший день. Так, із української мови та літератури відбудеться три сесії (2,3,4 червня); з математики - дві сесії (14, 15 червня); з історії України - дві сесії (17, 18 червня).

Перехід до багатосесійності зумовлений необхідністю скорочення кількості пунктів тестування. Це дасть можливість удосконалити організацію зовнішнього оцінювання, попередити деякі можливі процедурні порушення під час тестування.

Враховуючи велику кількість звернень, роз′яснюємо, що для кожної сесії тестові завдання будуть різними за змістом, проте однаковими за рівнем складності. Таким чином, абітурієнти, які проходитимуть тестування, знаходитимуться в рівних умовах. На будь-якій сесії діятимуть однакові правила дотримання конфіденційності стосовно змісту тестових завдань. Гарантуємо, що зміст тестів не буде відомий жодному учаснику до початку тестування.

У кожній сесії буде брати участь однакова кількість абітурієнтів. Персональний розподіл учасників зовнішнього оцінювання між сесіями здійснюватиметься в автоматичному режимі з допомогою програмних засобів. Це дасть можливість мінімізувати випадки складання тестів однокласниками, родичами тощо під час однієї сесії, запобігти іншим фактам, що негативно впливають на рівність умов проходження зовнішнього оцінювання, більш ефективно організувати роботу персоналу пунктів тестування.

Інформація про день і час проведення зовнішнього оцінювання з конкретного предмета (дата сесії) буде зазначена в персональних запрошеннях, які надсилатимуться абітурієнтам поштою за адресою, указаною ними під час реєстрації. Ці запрошення також будуть розміщені на персональних сторінках учасників зовнішнього оцінювання. Абітурієнти зможуть активувати свої персональні сторінки на сайті Українського центру оцінювання якості освіти через 4-5 днів після реєстрації.

ADMINДата: Неділя, 06.12.2009, 02:08 | Сообщение # 21
Генералісімус
Статус:
Попередній наказ про проведення ЗНО в 2010 р. скасовано!

Вступив в силу новий наказ !

Тестування з усіх предметів пройде з 2 червня по 23 червня 2010 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) будуть оприлюднені до 14 липня 2010 року

Як повідомляє прес-служба Українського центру оцінювання якості освіти, у Міністерстві освіти і науки України затверджено наказ №1081 від 1 грудня 2009 року ″Про зміни в термінах проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2010 році.″

У цьому документі встановлено терміни проведення основних етапів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2010 році, зокрема, реєстрації осіб, які бажають узяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні у 2010 році та строків проведення тестувань з предметів.

Відтак, реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні проходитиме з 15 грудня 2009 року до 31 березня 2010 року.

Зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься у 2010 році у наступні строки:
українська мова і література - 2, 3, 4 червня
іноземна мова - 7 червня
біологія - 9 червня
географія - 11 червня
математика - 14, 15 червня
історія України - 17, 18 червня
хімія - 21 червня
фізика - 23 червня

Результати ЗНО-2010 будуть оприлюднені не пізніше 14 липня 2010 року.

Також вважається таким, що втратив чинність наказ №824 "Про терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2001 році"

Нагадаємо, що Регіональні центри оцінювання якості освіти продовжують реєстрацію для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні.

По матеріалам: Освіта.ua
Дата публікації: 01.12.2009

krab88Дата: Неділя, 31.01.2010, 14:29 | Сообщение # 22
Рядовий
Статус:
Делайте основную ставку на свои знания-так умственный труд кроме корочки диплома еще тренирует нейроны в мозгу-что и является образованием. Попробуйте что нибудь типа этого http://depositfiles.com/files/k7mb9tt7s И не пытайтесь где нибудь получить ответы на тесты--все это лохотроны.

kristina-maria21Дата: Неділя, 16.05.2010, 11:12 | Сообщение # 23
Рядовий
Статус:
Доброго день!Скажіть будь-ласка,чи можу я змінити предмет (або додати )для здачі ЗНО, я вибрала укр.мову,англійську і математику,а тепер в тому ВУЗі куди я хочу поступати сказали,що необхідно Історію,бо в них щось змінилося?
Дякую, чекаю Вашої відповіді!

ADMINДата: Неділя, 16.05.2010, 11:27 | Сообщение # 24
Генералісімус
Статус:
Quote (kristina-maria21)
Скажіть будь-ласка,чи можу я змінити предмет (або додати )для здачі ЗНО, я вибрала укр.мову,англійську і математику

вже пізно змінювати екзамен, реєстрація завершена 8 квітня.
Реєстрація осіб, бажаючих прийняти участь у ЗНО завершилась 8 квітня 2010 року.
тому вам варто вияснити в приймальній даного вузу цю проблему, не може так в останні дні щось в них змінитись.

Або зателефонуйте за номером:

Телефон Інформаційної служби:

0-44-503-37-93

Режим роботи:
ПН-ЧТ - з 9.00 до 18.00
ПТ - з 9.00 до 16.45
СБ, НД - вихідні

Оплата розмов здійснюється за тарифами операторів зв'язку

Український центр якості освіти

neznakomkaДата: Вівторок, 17.05.2011, 13:18 | Сообщение # 25
Рядовий
Статус:
ЗНО - це серйозно. cry

Люби, бросай, влюбляйся, но никогда не унижайся!..

Сообщение отредактировал neznakomka - Вівторок, 17.05.2011, 13:19

Vadim_MolochkoДата: Вівторок, 17.05.2011, 15:21 | Сообщение # 26
Сержант
Статус:
Страшно на ЗНО????????

AngelochekДата: Четвер, 27.10.2011, 15:18 | Сообщение # 27
Майор
Статус:
Як все це цікаво!!! tongue

Ангел

LizaДата: Понеділок, 20.04.2015, 22:13 | Сообщение # 28
Генерал-майор
Статус:
я в цьому році вже в пятницю писатиму своє перше ЗНО трішки страшновато.

Форум » Шкільний форум » Зовнішнє незалежне оцінювання » ЗНО-2010
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016Сайт створено у системі uCoz