Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Неділя, 11.12.2016, 11:52
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: bambuchia 
Форум » Шкільний форум » Все про все » Как, на Ваш взгляд, решить существующие проблемы города? (Как, на Ваш взгляд, решить существующие проблемы города?)
Как, на Ваш взгляд, решить существующие проблемы города?
konstantin1Дата: Понеділок, 22.03.2010, 06:53 | Сообщение # 1
Рядовий
Статус:
И так, тема обсуждение - наболевшие проблемы Вашего города. Какие пути выхода из сложившийся ситуаций Вы видите?
Большая просьба, не флудить понапрасну. Делимся существующей проблемой и своим взглядом о ее решении.
Прошу не вспоминать о том, как хорошо было в 75 году и как плохо сейчас. Только проблема и ее конкретное решение. Я, со своей стороны, постараюсь донести всю изложенную Вами информацию до депутата ВР Константина Анатольевича Бондарева, избранного по Вашему округу.
Так же обещаю всестороннее сотрудничество и максимум помощи в участии решения всех изложенных проблем.

ADMINДата: Вівторок, 23.03.2010, 11:19 | Сообщение # 2
Генералісімус
Статус:
Quote (konstantin1)
И так, тема обсуждение - наболевшие проблемы Вашего города. Какие пути выхода из сложившийся ситуаций Вы видите?

konstantin1, в нас є чимало проблем, але я назву яка мене найбільше тривожить - це сміття на вулицях села, особливо в центрі села на зупинці та в парку.
Я працюю вчителем в Литвинівській ЗОШ і часто ми самі з учнями прибираєм, а от ефективної допомоги від місцевої влади я не помічав. Шляхом виходу з такої страшної ситуації на мою думку є прийняття депутатами певного рішення, яке б притягувало до відповідальності всіх хто захаращує сміттям вулиці села.
Потрібно на зупинках поставити баки для сміття та вчасно вивозити сміття, але цього ніхто не зробив.

Ось зійшов сніг, центр села схожий на звалку. Потепліє і знову сільська рада буде просити школу, але це не вихід, цим повинні займатись люди, які б стали на роботу двірника та отримували заробітну плату.

SuperShturmanДата: Вівторок, 04.05.2010, 11:57 | Сообщение # 3
Генерал-лейтенант
Статус:
Школа виконує великий обсяг робіт з благоустрою території нашого села: прибирання центру, обеліска на кладовищі, братської могили в центрі села, шкільний клуб "Легіон" взяв під опіку частину парку "Юність".
А, чи зможе влада села внести до свого активу хоч один пункт ? Сумніваюсь, суботник раз у рік не вихід.

SuperShturmanДата: Вівторок, 04.05.2010, 12:23 | Сообщение # 4
Генерал-лейтенант
Статус:
"Если не можете убедить - сбейте с толку."
Гарри ТРУМЕН

ROXДата: Понеділок, 04.05.2015, 23:32 | Сообщение # 5
Рядовий
Статус:
Цитата
в нас є чимало проблем, але я назву яка мене найбільше тривожить - це сміття на вулицях села, особливо в центрі села на зупинці та в парку.
Я працюю вчителем в Литвинівській ЗОШ і часто ми самі з учнями прибираєм, а от ефективної допомоги від місцевої влади я не помічав. Шляхом виходу з такої страшної ситуації на мою думку є прийняття депутатами певного рішення, яке б притягувало до відповідальності всіх хто захаращує сміттям вулиці села.
Потрібно на зупинках поставити баки для сміття та вчасно вивозити сміття, але цього ніхто не зробив.
Ось зійшов сніг, центр села схожий на звалку. Потепліє і знову сільська рада буде просити школу, але це не вихід, цим повинні займатись люди, які б стали на роботу двірника та отримували заробітну плату.

повідомлення з 2010р, але все так же не змінилося sad

Форум » Шкільний форум » Все про все » Как, на Ваш взгляд, решить существующие проблемы города? (Как, на Ваш взгляд, решить существующие проблемы города?)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016Сайт створено у системі uCoz