Литвинівська ЗОШ Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Київська обл.
Вишгородський р-н.
вул. Червона Слобода 85А
Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
тел. 39-1-82
Ел. пошта:
Наш девіз: Навчатися – це означає йти до успіху!
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 2 з 2«12
Модератор форуму: bambuchia, Світлана 
Форум » Шкільний форум » Шкільне життя » Вдячність школі
Вдячність школі
ADMINДата: Понеділок, 12.01.2009, 00:26 | Сообщение # 1
Генералісімус
Група: Адміністратори

Бог сайта и форуму Бог форуму сотня повідомлень За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
Я вдячний моїй школі за те, що...(кожен має написати за що)

СообщениеЯ вдячний моїй школі за те, що...(кожен має написати за що)

Автор - ADMIN
Дата добавления - 12.01.2009 в 00:26
ГергельВолодимирДата: П`ятниця, 17.04.2015, 12:44 | Сообщение # 16
Сержант
Група: Учні

За чудове відвідування форуму
Я вдячний школі за те що вона має таких добрих і кмітливих вчителів та друзів. Дякую їй за все.

СообщениеЯ вдячний школі за те що вона має таких добрих і кмітливих вчителів та друзів. Дякую їй за все.

Автор - ГергельВолодимир
Дата добавления - 17.04.2015 в 12:44
LizaДата: Понеділок, 20.04.2015, 11:23 | Сообщение # 17
Генерал-майор

Я вдячна не так школі, як учителям які мене тут навчають. Дякую вам учителя за те що вимене навчаєте, незважаючи на те що бувають такі моменти коли я нехочу навчатися, але ви всерівно робите та що я перестаю лінитися і починаю старатися учитись. ДЯКУЮ!

СообщениеЯ вдячна не так школі, як учителям які мене тут навчають. Дякую вам учителя за те що вимене навчаєте, незважаючи на те що бувають такі моменти коли я нехочу навчатися, але ви всерівно робите та що я перестаю лінитися і починаю старатися учитись. ДЯКУЮ!

Автор - Liza
Дата добавления - 20.04.2015 в 11:23
TanaДата: Понеділок, 20.04.2015, 15:30 | Сообщение # 18
Сержант

Дякую за все , що я отримала за ці всі 11 років ,моя друга родина яку я скоро покину але буду повертатися лише до спогадів які накопичилися за всі ці мої шкільні роки,а також дякую вчителям особливо Віталію Степановичу його поради завжди мені пригодяться в житті. notworthy

Tania

СообщениеДякую за все , що я отримала за ці всі 11 років ,моя друга родина яку я скоро покину але буду повертатися лише до спогадів які накопичилися за всі ці мої шкільні роки,а також дякую вчителям особливо Віталію Степановичу його поради завжди мені пригодяться в житті. notworthy

Автор - Tana
Дата добавления - 20.04.2015 в 15:30
АннаДата: Вівторок, 21.04.2015, 16:58 | Сообщение # 19
Рядовий

Ми дякуємо нашій школі за турботу, а головне за розум. Ми дякуємо нашій школі smile .

СообщениеМи дякуємо нашій школі за турботу, а головне за розум. Ми дякуємо нашій школі smile .

Автор - Анна
Дата добавления - 21.04.2015 в 16:58
Форум » Шкільний форум » Шкільне життя » Вдячність школі
Сторінка 2 з 2«12
Пошук:
Сьогодні форум відвідали:
Загрузка...