Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Неділя, 11.12.2016, 11:53
Вітаю Вас Гість | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Світлана 
Форум » Шкільний форум » Я вже випускник » Студентське життя, яке воно?
Студентське життя, яке воно?
АняДата: Понеділок, 12.01.2009, 10:58 | Сообщение # 1
Сержант
Статус:
Поділіться з молоддю своїми думками

СвітланаДата: Понеділок, 12.01.2009, 21:02 | Сообщение # 2
Лейтенант
Статус:
Студентське життя завжди веселе і цікаве!!! кожен день ти стаєш свідком винахідливості своїх друзів - студентів. Не даремно кажуть, що ці роки є накращими в житті, золотими роками юності нашої...

АняДата: Вівторок, 13.01.2009, 10:03 | Сообщение # 3
Сержант
Статус:
Якщо хтось думає, що бути студентом легко, я зараз розповім усю правду про студентське життя.
По-перше, хто вам сказав, що на заняття ходити не треба? У нас із відвідуванням суворіше, ніж у школі. Тут записка від батьків (навіть написана сусідом по парті) не пройде. Пропустив пари – давай довідку з поліклініки. У тебе немає скарг на здоров’я і ти думаєш, що лікар дасть довідку безкоштовно? Мабуть, ти ще не звертався до привітного персоналу студентської поліклініки і не бачив “Касу взаємодопомоги”, що діє майже у кожному кабінеті.
Тож краще просто радувати очі викладачів своєю присутністю.
По-друге, чи чули ви коли-небудь, любі друзі, як співає щось всередині? Студенти знають, які пісні виспівує шлунок. У жарті про вічно голодних студентів є доля … жарту, що супроводжує веселий народ на перерві по дорозі до буфету і під час поїдання тістечок. По-третє, хто назвав студентів бідними? Де ви бачили бідну людину, яка отримує 400 грн. на місяць? Погодьтеся, на ці гроші можна і погуляти, і залишити на щоденні витрати, і зробити внесок у “Касу взаємодопомоги”; а ще – відчувати себе повноцінним громадянином своєї країни. А ви кажете: „Бідні студенти...”
Існує така думка, що в бібліотеці студенти вчаться. Не вірте! Зазирніть у будь-який читальний зал, де є хоча б декілька представників студентської молоді. У них завжди знайдеться цікава тема для розмови, проблема для обговорення і питання для дискусії. Студенти виходять з бібліотеки, відчуваючи приємну втому... після розумової праці й усвідомлення завершеності процесу встановлення істини.
Звернувшись до історії, можна сказати, що студент – це той, хто знаходиться у вічному пошуці, Так, ми шукаємо… порозуміння з викладачами, цікавих подій і нових вражень, спроби заробити “кишенькові” гроші, а ще – людину, яка має “споріднену душу”, вислухає, підтримає і допоможе… у нелегкому студентському житті.Але ви не розчаровуйтесь!!))) smile

Gznjdf

ГергельВолодимирДата: П`ятниця, 24.04.2015, 12:15 | Сообщение # 4
Сержант
Статус:
Студендське життя це пригоди з друзями. Студентом бути нелегко ви спитаєте чому! Тому що потрібно вчитися, заробляти гроші на своє власне життя на харчування і на догляд за собою.

Якщо ти прогуляв пари то потрібно взяти довідку у поліклініці.
Я хочу сказати одне що студентом бути не легко.
Студент це людина яка досягла певної мети і хоче ще більше.

Kurulchyk_SashaДата: Четвер, 17.03.2016, 09:42 | Сообщение # 5
Лейтенант
Статус:
Та норм воно!! але потім хочеться повернутися в школу

Форум » Шкільний форум » Я вже випускник » Студентське життя, яке воно?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2016Сайт створено у системі uCoz