Литвинівська ЗОШ Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Київська обл.
Вишгородський р-н.
вул. Червона Слобода 85А
Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
тел. 39-1-82
Ел. пошта:
Наш девіз: Навчатися – це означає йти до успіху!
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Світлана 
Форум » Шкільний форум » Я вже випускник » Робота і навчання...
Робота і навчання...
СвітланаДата: Вівторок, 13.01.2009, 14:45 | Сообщение # 1
Лейтенант
Група: Модератори

Модератор За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
Чи можливо поєднувати успішне навчання у вузі із роботою?

СообщениеЧи можливо поєднувати успішне навчання у вузі із роботою?

Автор - Світлана
Дата добавления - 13.01.2009 в 14:45
bambuchiaДата: Середа, 28.01.2009, 14:35 | Сообщение # 2
Baron

Модератор Бог форуму сотня повідомлень За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
Як можливо вчитись та ще й пахать?? cry

Сообщение отредактировал bambuchia - Середа, 28.01.2009, 14:38

СообщениеЯк можливо вчитись та ще й пахать?? cry

Автор - bambuchia
Дата добавления - 28.01.2009 в 14:35
АняДата: Середа, 28.01.2009, 14:59 | Сообщение # 3
Сержант
Група: Випускники школи

За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
отак!!!!!!Можна еслі захочеш, або життя заставить!!!!!!!

Gznjdf

Сообщениеотак!!!!!!Можна еслі захочеш, або життя заставить!!!!!!!

Автор - Аня
Дата добавления - 28.01.2009 в 14:59
ADMINДата: Середа, 28.01.2009, 17:16 | Сообщение # 4
Генералісімус
Група: Адміністратори

Бог сайта и форуму Бог форуму сотня повідомлень За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
можливо, я навчався і одночасно працював на роботі, головне бажання!!!!!!!!!! smile

Сообщениеможливо, я навчався і одночасно працював на роботі, головне бажання!!!!!!!!!! smile

Автор - ADMIN
Дата добавления - 28.01.2009 в 17:16
СвітланаДата: Субота, 14.03.2009, 14:34 | Сообщение # 5
Лейтенант

Модератор За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
Навчання поєднувати з роботою можливо, проте робота займатиме дуже багато часу, який варто було б витрачати на навчання. Треба робити вибір між успішним навчанням у вузі і роботою.

СообщениеНавчання поєднувати з роботою можливо, проте робота займатиме дуже багато часу, який варто було б витрачати на навчання. Треба робити вибір між успішним навчанням у вузі і роботою.

Автор - Світлана
Дата добавления - 14.03.2009 в 14:34
bambuchiaДата: П`ятниця, 10.07.2009, 18:55 | Сообщение # 6
Baron

Модератор Бог форуму сотня повідомлень За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму За чудове відвідування форуму
я зрозумів - арханити треба на канікулах biggrin wacko

Сообщениея зрозумів - арханити треба на канікулах biggrin wacko

Автор - bambuchia
Дата добавления - 10.07.2009 в 18:55
СвітланаДата: Середа, 11.11.2009, 15:25 | Сообщение # 7
Лейтенант

Quote (bambuchia)
я зрозумів - арханити треба на канікулах

Це теж варіант)))) але на канікулах відпочити хочеться!!!!! треба шукати "золоту середину")))

я зрозумів - арханити треба на канікулах

Це теж варіант)))) але на канікулах відпочити хочеться!!!!! треба шукати "золоту середину")))

Автор - Світлана
Дата добавления - 11.11.2009 в 15:25
bambuchiaДата: Середа, 11.11.2009, 19:49 | Сообщение # 8
Baron

Я неаприклад зараз на І курсі, і іноді невстигаю навіть поїсти нормально, а про роботу навіть не мрію, хіба що у вісні...

СообщениеЯ неаприклад зараз на І курсі, і іноді невстигаю навіть поїсти нормально, а про роботу навіть не мрію, хіба що у вісні...

Автор - bambuchia
Дата добавления - 11.11.2009 в 19:49
НаташаДата: Четвер, 19.11.2009, 18:26 | Сообщение # 9
Сержант
Група: Випускники школи

За чудове відвідування форуму
Quote (Світлана)

Можливо все, було б бажання. Я в свій час теж так зробила. Було важко. Від цього страждає навчання перш за все. Базу заклав мені коледж, заочне навчання взагалі не можна називати навчанням, це благодійна безповоротна допомога викладачам. Але в мою професію (мабуть і будь-яку) по книжках вивчити не можливо.
Коледж я закінчила з червоним дипломом, а прийшла на роботу - реалії зовсім інші, там я відмінниця, а тут нічого насправді не вмію.
Працюю бухгалтером з 18 років. На даний момент маю досвід роботи 5 років і вони дають мені більше ніж диплом про вищу освіту (до речі, перейшовши на іншу роботу, в мене про нього ніхто й не спитав)! Не уявляю, як би до цього часу сиділа на маминій шиї.
Але й втратила радості студентського життя, не святкувала випускний в мантії, не знаю навіть в обличчя більшість своїх одногрупників, забуваю завжди, коли день студента.
Вибирайте самі, що для вас важливіше.

Наташа

Можливо все, було б бажання. Я в свій час теж так зробила. Було важко. Від цього страждає навчання перш за все. Базу заклав мені коледж, заочне навчання взагалі не можна називати навчанням, це благодійна безповоротна допомога викладачам. Але в мою професію (мабуть і будь-яку) по книжках вивчити не можливо.
Коледж я закінчила з червоним дипломом, а прийшла на роботу - реалії зовсім інші, там я відмінниця, а тут нічого насправді не вмію.
Працюю бухгалтером з 18 років. На даний момент маю досвід роботи 5 років і вони дають мені більше ніж диплом про вищу освіту (до речі, перейшовши на іншу роботу, в мене про нього ніхто й не спитав)! Не уявляю, як би до цього часу сиділа на маминій шиї.
Але й втратила радості студентського життя, не святкувала випускний в мантії, не знаю навіть в обличчя більшість своїх одногрупників, забуваю завжди, коли день студента.
Вибирайте самі, що для вас важливіше.

Автор - Наташа
Дата добавления - 19.11.2009 в 18:26
DRAKONДата: Середа, 18.01.2012, 18:56 | Сообщение # 10
Рядовий
Група: Учні

привіт випусники biggrin

Додано (18.01.2012, 16:56)
---------------------------------------------
http://s9.ucoz.net/sm/24/biggrin.gif

SASHA

Сообщениепривіт випусники biggrin

Додано (18.01.2012, 16:56)
---------------------------------------------
http://s9.ucoz.net/sm/24/biggrin.gif

Автор - DRAKON
Дата добавления - 18.01.2012 в 18:56
Форум » Шкільний форум » Я вже випускник » Робота і навчання...
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Сьогодні форум відвідали:
Загрузка...