Литвинівська ЗОШ Вітаю Вас Гість | RSS
Наша адреса:
Київська обл.
Вишгородський р-н.
вул. Червона Слобода 85А
Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
тел. 39-1-82
Ел. пошта:
Наш девіз: Навчатися – це означає йти до успіху!
[Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: Світлана 
Форум » Шкільний форум » Я вже випускник » Як вступити до вузу
Як вступити до вузу
maksДата: Середа, 28.03.2012, 13:30 | Сообщение # 1
Рядовий
Група: Користувачі

Оскільки ініціатива наказує biggrin , розкажу свій досвід! Моя мама працює бухгалтером і випадково від неї я дізнався, що газета "Все про бухгалтерський облік" у себе на сайті (www.vobu.com.ua) за підтрики Міносвіти проводить конкурс творчих робіт "Талановиті кадри України". Найбільше мене зацікавив головний подарунок для 100 найкраших учасників - рекомендації для вступу до вузів України. Після швидкої реєстрації мені було запропоновано обрати один і 4 напрямків (бух. облік, аудит, фінанси і здається оподаткування), далі випала сама робота. Нічого страшного вона собою не являла, складалась із декількох тестових завдань, математичної (хоча скоріше логічної) задачки і творчого завдання. Я обрав напрямок "бухгалтер", бо інтуїтивно відчував, що як і мама народжений для цієї професії. Творче завдання мені було дуже цікаво писати і я ледь вклався у обмеження (2500 знаків).

Залишилось тільки дочекатись своєї рекомендації, яка дасть мені право на особливих умовах вступити до будь-якого вузу України!

Хто теж захоче спробувати свої здібності до тих професій, які я згадував та отримати значну перевагу при вступній кампанії - конкурс тут: http://www.vobu.com.ua/ukr/student, там обрати: Конкурс "Талановиті кадри України"). Успіхів! biggrin

Мечтайте, ибо по красоте грез своих вы займете свое место в будущем!

СообщениеОскільки ініціатива наказує biggrin , розкажу свій досвід! Моя мама працює бухгалтером і випадково від неї я дізнався, що газета "Все про бухгалтерський облік" у себе на сайті (www.vobu.com.ua) за підтрики Міносвіти проводить конкурс творчих робіт "Талановиті кадри України". Найбільше мене зацікавив головний подарунок для 100 найкраших учасників - рекомендації для вступу до вузів України. Після швидкої реєстрації мені було запропоновано обрати один і 4 напрямків (бух. облік, аудит, фінанси і здається оподаткування), далі випала сама робота. Нічого страшного вона собою не являла, складалась із декількох тестових завдань, математичної (хоча скоріше логічної) задачки і творчого завдання. Я обрав напрямок "бухгалтер", бо інтуїтивно відчував, що як і мама народжений для цієї професії. Творче завдання мені було дуже цікаво писати і я ледь вклався у обмеження (2500 знаків).

Залишилось тільки дочекатись своєї рекомендації, яка дасть мені право на особливих умовах вступити до будь-якого вузу України!

Хто теж захоче спробувати свої здібності до тих професій, які я згадував та отримати значну перевагу при вступній кампанії - конкурс тут: http://www.vobu.com.ua/ukr/student, там обрати: Конкурс "Талановиті кадри України"). Успіхів! biggrin

Автор - maks
Дата добавления - 28.03.2012 в 13:30
socol-2012Дата: Субота, 19.01.2013, 13:20 | Сообщение # 2
Рядовий
Група: Учні

Гарно вчитись smile

СообщениеГарно вчитись smile

Автор - socol-2012
Дата добавления - 19.01.2013 в 13:20
Форум » Шкільний форум » Я вже випускник » Як вступити до вузу
Сторінка 1 з 11
Пошук: