Офіційний сайт Литвинівської школи - Воїни-визволителі
Литвинівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Середа, 28.06.2017, 15:14
Головна Шкільний форум Презентація школи Наша школа Наша Литвинівка Педагогічний колектив Вчителям Класному керівнику Учням Батькам Режим роботи школи Випуски 1960-1970 рр. Випуски 1970-1980 рр. Випуски 1980-1990 рр. Випуски 1990-2000 рр. Випуски 2000-2010 рр. Випуски 2010-2020 рр. Музей Путівник по музеях Шляхами подвигу та слави Патріотам України Клуб Легіон Пам'ятаєм, шануєм Бібліотека Позакласна робота Охорона природи Благодійсність, турбота Дозвілля Предмет ТЕХНОЛОГІЇ Цивільний захист Каталог файлів Каталог сайтів Фотоальбом Книга відгуків Інформація про сайт

Освітянські ресурси

Оцініть наш сайт

Ахметов Гумар Ахметович
Ахметов Гумар Ахметович, народився 1916 року, татарин, старший сержант, механік-водій, учасник Фінської компанії і Великої Відчизняної війни, служив в роті Ярошевського Володимира Івановича, загинув 6 листопада 1943 року, похований в центрі села. Рідні: мати Курбина Тухбатуловна померла 1972 року, брат Наби Ахметович, лейтенант запасу, директор восьмилітньої школи в селі Чишма Агризського району Татарської АССР.
1916-1943

Кузін Іван Акимович
Кузин Іван Акимович, народився 1918 року, українець, старший сержант, механік–водій, учасник Фінської компанії і Великої Відчизняної війни, служив в роті Ярошевського Володимира, загинув 6 листопада 1943 року, похований в центрі села. Рідні: жінка, Василіса Никитічна, пенсіонерка і два сина проживали у селі Привалчанка Павлоградського району Дніпропетровської області. Сини механізатори працювали в колгоспі.
1918-1943

Полянський Георгій Федорович
Полянський Георгий Федорович, народився 1916 року 9 березня в м. Мічуринськ. В 1928 році він закінчив школу, а в 1929 він вступає в Московську артилерійську академію імені Дзержинського. В 1933 він закінчив академію, а 1936 вступає в члени КПСС. В часи війни за спеціальністю його направили на фронт, двічі був поранений. Брав участь у звільненні села Литвинівка 6 листопада 1943 року загинув в районі нашого села. Похований в центрі села. Мати Полянського проживала у місті Мічуринськ і вела переписку з піонерами нашої школи.
1916-1943

Сурін Владислав Олександрович
Сурин Владислав Олександрович, росіянин, комсомолець, 1922 року народження, останні листи надсилав з польової почти 74003 «Я», воював в стрілковій дивізії. Загинув 6 листопада 1943 року, покований в центрі села. Рідні жили в місті Таганрог Ростовської області, вулиця Уриського будинок 12 квартира 36. Мати, Суріна Марія Іванівна, приїжджала в наше село в 1972 року.
1922-1943

Зацепін Михайло Петрович
Зацепін Михайло Петрович, народився 20 липня 1925 року, росіянин, комсомолець, радист-стрілок танка, командир танка – Тупіков Іван Федорович, механік-водій – Сорочинков Володимир Григорович. Танк згорів в центрі села, прийнявши перший вогонь на себе. Михайло Петрович був убитий снарядом в цьому танку. Рідні проживали в селі Дальній Бугор Єлецького району Липецької області. Мати Зацепина Варвара Никитична і брат Олексій Петрович проживають за данним адресом ???
1925-1943

Гущан Седрак Аветикович
Гущян Седрак Аветикович, 1920 року народження, арменин, комуніст, старший сержант, механік-водій 59 окремого Київського Червонознаменівського танкового полку, роти старшого лейтенанта Ярошевського Володимира Івановича. На танку «Московський колгоспник» пройшов дорогою війни до села Литвинівка, загинув 6 листопада 1943 року, похований в центрі села. Старший брат Василь Аветикович приїжджав 1973 року на святкування тридцятиліття звільнення України. Він почесний піонер 7-Б класу. Літом 1974 приїжджало три сестри і молодший брат з жінкою.
1920-1943

Брагін Яків Іпатович
1911-1943

Жмаєв Сергій Михайлович