Литвинівська ЗОШ І-ІІІ ст. Неділя, 11.12.2016, 11:53

Освітянські ресурси

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1594

Ахметов Гумар Ахметович Ахметов Гумар Ахметович, народився 1916 року, татарин, старший сержант, механік-водій, учасник Фінської компанії і Великої Відчизняної війни, служив в роті Ярошевського Володимира Івановича, загинув 6 листопада 1943 року, похований в центрі села. Рідні: мати Курбина Тухбатуловна померла 1972 року, брат Наби Ахметович, лейтенант запасу, директор восьмилітньої школи в селі Чишма Агризського району Татарської АССР.
1916-1943

Кузін Іван Акимович Кузин Іван Акимович, народився 1918 року, українець, старший сержант, механік–водій, учасник Фінської компанії і Великої Відчизняної війни, служив в роті Ярошевського Володимира, загинув 6 листопада 1943 року, похований в центрі села. Рідні: жінка, Василіса Никитічна, пенсіонерка і два сина проживали у селі Привалчанка Павлоградського району Дніпропетровської області. Сини механізатори працювали в колгоспі.
1918-1943

Полянський Георгій Федорович Полянський Георгий Федорович, народився 1916 року 9 березня в м. Мічуринськ. В 1928 році він закінчив школу, а в 1929 він вступає в Московську артилерійську академію імені Дзержинського. В 1933 він закінчив академію, а 1936 вступає в члени КПСС. В часи війни за спеціальністю його направили на фронт, двічі був поранений. Брав участь у звільненні села Литвинівка 6 листопада 1943 року загинув в районі нашого села. Похований в центрі села. Мати Полянського проживала у місті Мічуринськ і вела переписку з піонерами нашої школи.
1916-1943

Сурін Владислав Олександрович Сурин Владислав Олександрович, росіянин, комсомолець, 1922 року народження, останні листи надсилав з польової почти 74003 «Я», воював в стрілковій дивізії. Загинув 6 листопада 1943 року, покований в центрі села. Рідні жили в місті Таганрог Ростовської області, вулиця Уриського будинок 12 квартира 36. Мати, Суріна Марія Іванівна, приїжджала в наше село в 1972 року.
1922-1943

Зацепін Михайло Петрович Зацепин Михайло Петрович, народився 20 липня 1925 року, росіянин, комсомолець, радист-стрілок танка, командир танка – Тупіков Іван Федорович, механік-водій – Сорочинков Володимир Григорович. Танк згорів в центрі села, прийнявши перший вогонь на себе. Михайло Петрович був убитий снарядом в цьому танку. Рідні проживали в селі Дальній Бугор Єлецького району Липецької області. Мати Зацепина Варвара Никитична і брат Олексій Петрович проживають за данним адресом ???
1925-1943

Жмаєв Сергій Михайлович
1904-1943
Гущан Седрак Аветикович Гущян Седрак Аветикович, 1920 року народження, арменин, комуніст, старший сержант, механік-водій 59 окремого Київського Червонознаменівського танкового полку, роти старшого лейтенанта Ярошевського Володимира Івановича. На танку «Московський колгоспник» пройшов дорогою війни до села Литвинівка, загинув 6 листопада 1943 року, похований в центрі села. Старший брат Василь Аветикович приїжджав 1973 року на святкування тридцятиліття звільнення України. Він почесний піонер 7-Б класу. Літом 1974 приїжджало три сестри і молодший брат з жінкою.
1920-1943
Брагін Яків Іпатович
1911-1943
Авторизація