Офіційний сайт Литвинівської школи - Олімпіади-2016-2017
Литвинівська
ЗОШ І-ІІІ ст.
Середа, 21.11.2018, 15:01
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню
Головна Литвинівська школа Наша Литвинівка Педагогічний колектив Гордість школи Методична робота Самоврядуання Класному керівнику Вчителям Учням Батькам Розпорядок школи Гурткова робота Прозорість Шкільний музей Шляхами подвигу та слави Пам’ятаєм, шануєм Шкільна бібліотека Охорона природи Предмет ТЕХНОЛОГІЇ Випускники школи Шкільний форум Каталог файлів Каталог сайтів Фотоальбом Інформація про сайт

Освітянські ресурси














Фотоальбом

Наше опитування
Оцініть наш сайт
javascript:// javascript://
Всього відповідей: 1636

Олімпіади 2017-2018 н.р.


Учень 11 класу
Чеботарь Владислав Євгенійович
зайняв ІІІ місце 
у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади
з трудового навчання

 

В листопаді-грудні 2017 року учні нашої школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін. 

Вітаємо призерів:

Чеботарь Владислав Євгенійович, 11 клас

І місце (трудове навчання), вчитель Махновець І.В.
 

Волковський Артем  Євгенійович, 8 клас

ІІ місце (інформаційні технології), вчитель Махновець І.В.
 

Москалюк Олексій Анатолійович, 11 клас

ІІ місце (інформаційні технології), вчитель Махновець І.В.

Гунарь Олександра Олександрівна, 7 клас

ІІ місце (зарубіжна література), вчитель Сологуб О.О.
ІІ місце(ІІ етап), (Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка),  вчитель Павлова М.В.

 

Олексюк Владислав Анатолійович, 11 клас

ІІІ місце (інформаційні технології), вчитель Махновець І.В.

Єлісєєв Андрій Геннадійович 

ІІІ місце (математика), вчитель Черниш Л.М.

 

Олімпіади 2016-2017 н.р.


В листопаді-грудні 2016 року учні нашої школи взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнських  учнівських олімпіад з базових дисциплін. 

Вітаємо призерів:

Олексюк Владислав Анатолійович, 10 клас

 І  місце (ІІ етап), ІІІ місце (ІІІ етап) (Історія України),  вчитель Старенький  А.М. 

ІІ місце (інформаційні технології),  вчитель Махновець І.В., ІІІ місце (географія), вчитель Лазаренко В.С.

Москалюк Олексій Анатолійович,  10 клас

І  місце (ІІ етап), ІІІ місце (ІІІ етап)  (інформаційні технології), вчитель Махновець І.В.

Левченко Анастасія Анатоліївна, 11 клас

І місце(ІІ етап)  (інформаційні технології),  вчитель Махновець І.В.

Волковський Артем Євгенійович, 7 клас

ІІ місце (ІІ етап) (інформаційні технології) вчитель Махновець І.В.

Черниш Лілія Костянтинівна,  7 клас

ІІ місце (ІІ етап)  (Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка),  вчитель Павлова М.В.

Авторизація
Логін:
Пароль:

Гаряча лінія

Вишгородський відділ освіти:
(045-96) 5-45-48
(045-96) 2-50-29

Нове на форумі
  • Шкільна форма (71)
  • Пропозиції по удосконале... (55)
  • Прогулювання уроків (91)
  • Коли я закінчу школу, я ... (82)
  • Домашні улюбленці (63)
  • Спорт (229)
  • Ставлення до навчання (30)
  • Ставлення до шкільних ди... (21)
  • Кумедні історії на урока... (72)
  • Шкільні гуртки. (24)
  • Яке місце посідає у вашо... (50)
  • Шкільний клуб "Легі... (26)
  • Шкільні свята (14)
  • Природа нашого краю (67)
  • Як ви ставитесь до булін... (3)
  • Ваше ставлення до шкільн... (59)
  • Інтернет в вашому житті (81)

  • Нові користувачі
    Marina85
    Dimass228
    Superman
    Calorifr

    Пошук

    Календар
    «  Листопад 2018  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
       1234
    567891011
    12131415161718
    19202122232425
    2627282930

    Друзі сайту

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Сайт відвідали

    Литвинівка © 2018Сайт створено у системі uCoz